بسمه تعالی

با سلام خدمت تمامی دانشجویان محترم کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه پرند ورودی 85 و تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد با سعادت بانوی دوعالم ، اختر تابناک آسمان مهر و عاطفه ، حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز "زن" ، خدمت شما عزیزان بالاخص خواهران عزیزمان و آرزوی کامیابی و پیروزی در این ایام امتحانات برای تمامی شما عزیزان .

پیرو گفتگوهای انجام شده با جناب آقای دکتر افشار ، معاونت محترم پژوهشی دانشگاه مبنی بر تشکیل انجمن IT در دانشگاه ، از تمامی دوستان علاقمند دعوت به عمل می آید تا در روز یکشنبه مورخ 17/04/86 راس ساعت 11:00 ، روبه روی دانشکده ی شماره ی 1 ( دانشکده ی فناوری اطلاعات و کامپیوتر ) حضور بهم رسانیم تا در مورد این امر مهم با هم به بحث و گفتگو بنشینیم .

از تمامی دوستان در خواست می شود تا اگر مایل به همکاری می باشند نظرات خود را در این جلسه مطرح کنند . زمان جلسه 1 ساعت می باشد و مطمئنا این اولین و آخرین جلسه در این راستا نخواهد بود و با دوستان علاقمند جلسات دیگری نیز خواهیم داشت که ان شاالله متعاقبا خدمت شما عزیزان اعلام خواهیم کرد .

امیدواریم با نظران شما دوستان همراه و عزیز به نتیجه ی مطلوبی رسیده و در این امر خطیر به موفقیت دست یابیم ... ان شاالله ...

با تشکر فراوان از توجه شما عزیزان

کمینه ، اسماعیل زاده ...