طرح تحقیقاتی دانشجویان مهندسی فن آوری اطلاعات ورودی سال 85  :

پروژه ی اتوماسیون غذای دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

********************************************************************************************

مشخصات منبع اصلی مطالعه ی فارسی :

نام كتاب ( عنوان روی جلد ) : راهنمای تهیه ی طرح كسب و كار ( طرح جامع تدوین چشم انداز پروژه قبل از اجرا )

ISBN: 964 – 317 – 583 – 9

پدید آورنده : مسعود شفیعی

ناشر : موسسه ی خدمات فرهنگی رسا

تلفن انتشارات : 88834845 – 88834844

تلفن مركز پخش : 66481205 – 66415040

قیمت : 2500 تومان

******************************************************************************************

بند شماره ی صفر : زمان شروع پروژه ی تحقیقاتی و تـیوریك تاریخ سوم مرداد سال جاری ( 3 / 5 / 1386 ) خواهد بود و آخرین فرصت برای تكمیل نهایی پروژه ی تحقیقاتی تاریخ اول مهر ماه سال جاری ( 1  1386 / 7 /) می باشد . زمان انجام پروژه ی عملیاتی و اجرایی از تاریخ اول مهر ماه سال جاری ( 1  1386 / 7 /) تا تاریخ نامعلوم كه متعاقبا اعلام می شود خواهد بود .

بند شماره ی یك :

الف ) اعضای گروه مطالعه ی منابع انگلیسی و ترجمه :

  • خانمها : منصوری و قراخانی  .

  • آقایان : آزرمگین ، اسماعیل زاده ، صدیقی ، علوی و پاك نیت .

ب ) اعضای گروه مطالعه و خلاصه نویسی منابع فارسی :

  • خانمها : ساروخانی ، بیات و مولایی .

  • آقایان : آزرمگین ، صدیقی ، سالاری و پاك نیت  .

ج ) اعضای گروه مراجعه و تحقیق :

  • خانمها : ترابزاده ، حدیدی ، غلامرضایی .

  • آقایان : قمری منظر ، عطاییان و صدیقی .

بند شماره ی دو : اشخاصی كه نام آنها در بند شماره ی یك ذكر نگردیده می توانند در صورت تمایل به همكاری ، حداكثر تا تاریخ هشتم مرداد سال جاری ( 8 / 5 / 1386 ) ، مراتب را یا مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) و از طریق ایمیل mohsen.packniat@gmail.com  در میان بگذارند .

 

بند شماره ی سه : از تمامی دوستان هر دو گروه ترجمه و منابع فارسی تقاضامندیم از هم اكنون جست و جو برای یافتن لینكهای مورد نظر برای مطالعه را در دستور كار خود قرار داده و حداكثر تا تاریخ ( 8 / 5 / 1386 ) ، به ایمیل مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) mohsen.packniat@gmail.com  ارسال كنند تا لینك ها چك شده و لینك های برگزیده انتخاب شوند . انتظار داریم هر فرد حداقل 20 لینك معتبر و كارآمد را ( با توجه به حوزه ی فعالیت خود ( فارسی یا انگلیسی ) ) ارسال نماید . روشن است كه لینك های از كار افتاده و بی ربط ، مورد قبول واقع نخواهند شد . موضوعات مورد جست و جو ( automation  - business plan  ) بایستی در اولویت ، مد نظر قرار گیرند . لینك مربوط به مقالات و منابع منتخب گروه كارشناسی پروژه كه از بین لینك های ارسالی شما جدا می شوند ، برای ترجمه ی متون انگلیسی و یا خلاصه ی منابع فارسی ، حداكثر تا تاریخ دهم مرداد سال جاری ( 10 / 5 / 1386 ) در وبلاگ www.itdiscussion.mihanblog.com  قرار خواهد گرفت .

بند شماره ی چهار : عزیزان گروه ترجمه ، می بایستی ترجمه ی فارسی منابع مذكور را كه ویراستاری نهایی و تایپ آن نیز توسط ایشان صورت گرفته است ، حداكثر تا تاریخ بیست و پنجم مرداد سال جاری ( 25 / 5 / 1386 ) به مسؤول هماهنگی پروژه (‌ آقای محسن پاك نیت )‌ تحویل دهند . لازم به ذكر است ،‌ اصل منبع كه به زبان انگلیسی می باشد نیز باید به ترجمه پیوست شده باشد . تعداد صفحات تایپ شده ی ترجمه نبایستی از 15 صفحه ی A4 كمتر باشد .

بند شماره ی پنج : دوستانی كه مایل به همكاری در زمینه ی مطالعه ی منابع فارسی مربوطه هستند ، موظفند حداكثر تا تاریخ بیست و پنجم مرداد سال جاری ( 25 / 5 / 1386 ) خلاصه ی كتاب معرفی شده را تایپ و به مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) تحویل دهند . در صورت مطالعه ی منابع دیگر ، می بایستی اصل منبع نیز به خلاصه ی تایپ شده ، پیوست شده باشد . در هر دو صورت ، تعداد صفحات تایپ شده ی فارسی نباید از 15 صفحه ی A4 كمتر باشد .

بند شماره ی شش : همكاران بخش مراجعه ی حضوری ، می بایستی قبل از بازدید از هر ارگان و یا سازمان ( اعم از خصوصی و یا دولتی ) و یا دیدار از هر شخص حقیقی و حقوقی ( حتی در صورت روابط دوستانه و یا فامیلی با فرد مورد نظر ) مراتب را با ذكر نام طرفین و نحوه ی آشنایی و محل مورد انتخاب برای نشست و یا بازدید ، به مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) اطلاع دهند . واضح است در صورت پیشامد هر گونه مسئله ای كه به علت عدم اطلاع مسؤول هماهنگی از قرار ملاقات های مورد نظر به وجود آمده باشد ،‌ اشخاص خاطی خود پاسخگوی مشكل پیش آمده خواهند بود . این گروه نیز وظیفه دارند تا قبل از تاریخ بیست و پنجم مرداد سال جاری ( 25 / 5 / 1386 ) ، ریز تمامی اطلاعات كسب شده از ملاقات های خود با گروه ها و سازمان ها و اشخاص و ... را تایپ و در حداقل 15 برگه ی A4 تحویل مسؤول هماهنگی پروژه نمایند . ( نام شركت یا فرد ، مكان ،‌ حوزه ی فعالیت ، سال تاسیس و یا سن ، نحوه ی قیمت گذاری بر روی خدمات و محصولات ، قیمت خدمات و محصولات و ... از اطلاعات ضروری برای تكمیل پروژه هستند . )

بند شماره ی هفت : در نهایت از تمامی عزیزان تقاضا دارم اصول و تعهدات كار تیمی را در نظر داشته باشند و به این نكته كه ، پیشرفت كار به تلاش دقیق و منظم و به موقع تمامی ما بستگی دارد توجه كنند .

بند شماره ی هشت : با امید به یاری خدا ، پس از اتمام پروژه ، نام تمامی افراد شركت كننده در پیوستی كه در پروژه قرار دارد ، ذكر خواهد شد .

بند شماره ی نه : در صورت ابهام در هر مورد و یا پیش آمد سوال و یا هر گونه نظر و پیشنهاد می توانید با مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) از طریق ایمیل ذكر شده در بند شماره ی شش و یا شماره ی تلفن 09352253277 در تماس باشید .

بند شماره ی ده : با تشكر از همكاری دوستانه و صمیمی و خالصانه ی شما ... موفق باشید .